Badge Logo
Başkan Kul, “Terme’nin mutlu çocukları için çalışıyoruz”

Başkan Kul, “Terme’nin mutlu çocukları için çalışıyoruz”


Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, kendisini çat kapı ziyarete gelen oğlu Şenol Fırat ve sınıf arkadaşlarını makamında misafir etti. Kul, "Kadim bir geleneğimiz olan istişare kültürü ve iş birliğiyle çocuklarımıza daha mutlu yarınlar hazırlayacağız." dedi.
Makam kapısını günün her saati hemşerilerine sonuna kadar açan Başkan Şenol Kul'a, Terme Atatürk İlkokulu'nda eğitim gören oğlu Şenol Fırat, sınıf öğretmeni Cihan Kaya ve sınıf arkadaşlarından sürpriz bir ziyaret geldi. Geleceğin Türkiye'sine büyük katkılar sunacak olan çocuklarla keyifli dolu dakikalar geçiren Başkan Kul, çocuklarla tek tek yakından ilgilendi. 
Ziyarette Başkan Kul, belediye çalışmaları ve eğitim adına yapılan proje ve hizmetler hakkında öğrencilere bilgiler verdi. Öğrenciler tarafından merak edilen soruları içtenlikle yanıtlayan Kul, öğrencilere de gelecekleriyle ilgili sorular sordu.

"SEVDİĞİNİZ MESLEKLERİ YAPIN"
Geleceğin mimarı olarak gördüğü çocukların ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Şenol Kul, “Terme Belediyesi olarak sizlerin geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizler de gelecekte sevdiğiniz meslekleri yapın ki hayatınız boyunca mutlu olasınız. Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti. Her birinize başarılarla dolu bir ömür diliyorum.” dedi.


“SİZİN MUTLULUĞUNUZ BİZİM MUTLULUĞUMUZ”
Çocukların gözlerindeki enerjinin çalışma azimlerini artırdığını söyleyen Kul, “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir, ülkemizin geleceğidir. Onlar için yaptığımız her türlü çalışmayı keyifle yapıyoruz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Onlar için ne yapsak azdır. Bugüne kadar eğitim anlamında ilçemize çok güzel hizmetler kazandırdık, kazandırmaya da devam edeceğiz. Terme’yi hep birlikte geleceğe taşıyacağız. Kadim bir geleneğimiz olan istişare kültürü ve iş birliğiyle çocuklarımıza daha mutlu yarınlar hazırlayacağız. Bu vesileyle tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.” diye konuştu.