Bekir Develi Termelilerle birarada

03 Nisan 2023, 10:34

Bekir Develi Termelilerle birarada

Bekir Develi Termelilerle birarada


Sohbetleri ile gönülleri ısıtan Televizyon Programcısı ve Yazar Bekir Develi Terme Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında Termelilerle biraraya geldi. Develi'nin 'Bizim Hikayemiz' adlı söyleşine ilçe sakinleri büyük ilgi gösterdi.


Terme Belediyesi, Kültürel etkinlikler kapsamında sevilen isimleri ağırlamaya devam ediyor. 


TERMELİLER YOĞUN KATILIM GÖSTERDİ

Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında Sevilen Televizyon Programcısı ve Yazar Bekir Develi 'Bizim Hikayemiz' söyleşisiyle Termelilerle buluştu. Terme Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe ilçe sakinleri yoğun katılım gösterdi. Hem eğlendiren hem de düşündüren hikayeleriyle Develi, özellikle gençlere ve ailelere önemli mesajlar verdi. Programa katılan Develi, izleyicilerden büyük alkış topladı. 


Develi, “Sizlerle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duydum. Bu güzel akşam için değerli belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.


ETKİNLİKLER SÜRECEK

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Sözün ustası Bekir Develi’ye, hemşehrilerimize unutulmaz bir akşam yaşattığı için teşekkür ediyorum. Söyleşisiyle içimizi ısıttı, güldürürken düşündürdü. Değerli hemşehrilerimizi böyle güzel etkinliklerle buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu